Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

Achizitie sare gema pentru deszapezire

Număr anunț
SCN1097087
Autoritate contractantă
PUBLISERV SA (CUI RO9126534)
Furnizor / câștigător
METRA SA (CUI 955318)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650.000 RON
Valoare atribuită
634.100 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
15.11.2021 09:53
Anunț de atribuire
SCNA1062792
Termen limită
29.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129682

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
METRA SA CUI RO 955318

Valoare atribuită

634.100 RON

din 650.000 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 15.900 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.