Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Execuția lucrărilor aferente obiectivului de investiții: ,,Modernizarea Iluminatului public în Comuna UNIREA”

Număr anunț
SCN1097241
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CONSILIUL LOCAL UNIREA) (CUI 4562087)
Furnizor / câștigător
FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.118.150 RON
Valoare atribuită
1.117.147,80 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
16.11.2021 20:31
Anunț de atribuire
SCNA1067485
Termen limită
02.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1130998

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1

Valoare atribuită

1.117.147,80 RON

din 1.118.150 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.002,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.