Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,8% sub estimat

„Contract de furnizare Combustibil – motorinã - pe bază de carduri de alimentare de la statiile furnizorului pentru autovehiculele din dotarea SC Regio Serv Transport SRL,”

Număr anunț
CN1043011
Autoritate contractantă
REGIO SERV TRANSPORT S.R.L. (CUI 41509010)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
921.000 RON
Valoare atribuită
600.800 RON 34,8% sub estimat
Data publicării
25.05.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1083791
Termen limită
24.06.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 102-282944
Documentație de atribuire
DF1147993

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

600.800 RON

din 921.000 RON estimat 34,8%

Adjudecat la 65,2% din estimat · economie 320.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.