Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare motorina
- Număr anunț
- CN1042996
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.505.574,40 RON
- Valoare atribuită
- 7.464.070,52 RON
- Data publicării
- 25.05.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1086566
- Termen limită
- 04.07.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 102-282710
- Documentație de atribuire
- DF1147964
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD cadru.doc.p7s
- ANEXA 1 - Centralizator pret.xls.p7s
- Anexa 2 - Centrele DGASPC.doc.p7s
- Caiet sarcini motorina.doc.p7s
- Draft contract subsecvent.docx.p7s
- fila Doc de atribuire.doc.p7s
- FisaDate_DF1147964.pdf
- Formulare.doc.p7s
- instructiuni pt ofertanti.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Valoare atribuită
7.464.070,52 RON
din 6.505.574,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro