Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE PIESE DE SCHIMB PENTRU VASE DE EXTRACȚIE
- Număr anunț
- CN1042993
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- GEROM INTERNATIONAL SA (CUI 6858926)
- Cod CPV
- 42419500-1 · Piese pentru ascensoare, pentru schipuri sau pentru scari rulante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.305.235 RON
- Valoare atribuită
- 1.305.235 RON
- Data publicării
- 23.05.2022 09:50
- Anunț de atribuire
- CAN1086815
- Termen limită
- 28.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1147789
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA INSTRUCTIUNI OFERTANTI.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI PS VASE EXTRACTIE.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE PS VASE DE EXTRACTIE.docx.p7s
- FisaDate_DF1147789.pdf
- FORMULARE PS VASE DE EXTRACTIE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEROM INTERNATIONAL SA CUI RO 6858926
Valoare atribuită
1.305.235 RON
din 1.305.235 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro