Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,7% sub estimat

SISTEME TELEFONICE PENTRU ASIGURAREA COMUNICAȚIILOR VOCE ÎN SUCURSALELE HIDROELECTRICA

Număr anunț
CN1043085
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
32571000-6 · Infrastructura de comunicatii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.438.558 RON
Valoare atribuită
8.249.240,98 RON 33,7% sub estimat
Data publicării
25.05.2022 19:01
Anunț de atribuire
CAN1095216
Termen limită
28.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 102-286971
Documentație de atribuire
DF1148382

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Terți + subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Terți + subcontractanți 1

Valoare atribuită

8.249.240,98 RON

din 12.438.558 RON estimat 33,7%

Adjudecat la 66,3% din estimat · economie 4.189.317,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.