Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,0% sub estimat
Produse lactate
- Număr anunț
- CN1036869
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- ILVAS SA (CUI 2433906)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.231.700 RON
- Valoare atribuită
- 862.200 RON 30,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.11.2021 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1070971
- Termen limită
- 21.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 225-589394
- Documentație de atribuire
- DF1130665
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (8)
Adjudecat: 862.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lapte consum | — | — | |
| 2 | Lapte batut / Iaurt / Sana | — | — | |
| 3 | Branza de vaci grasa | — | — | |
| 4 | Smantana | — | — | |
| 5 | Unt de masa | — | ILVAS | 862.200 RON |
| 6 | Telemea de vaca | — | — | |
| 7 | Cas | — | — | |
| 8 | Cascaval | — | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ILVAS SA CUI RO 2433906
Valoare atribuită
862.200 RON
din 1.231.700 RON estimat
30,0%
Adjudecat la 70,0% din estimat · economie 369.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.