Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,3% sub estimat
Servicii de programare de software de aplicație pentru ”dezvoltarea unei platforme electronice„ în cadrul proiectului „Politici sociale performante – strategie națională pentru implementarea performantă a politicilor familiale”, cod MY SMIS 706/129604
- Număr anunț
- CN1043018
- Autoritate contractantă
- Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
- Furnizor / câștigător
- WEB WIN GROUP NET SRL (CUI 26299055)
- Cod CPV
- 72212000-4 · Servicii de programare de software de aplicatie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 231.000 RON 42,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2022 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1097730
- Termen limită
- 27.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 102-284978
- Documentație de atribuire
- DF1147738
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Terți susținători 1
INDECO SOFT SRL CUI RO 12960504
Valoare atribuită
231.000 RON
din 400.000 RON estimat
42,3%
Adjudecat la 57,8% din estimat · economie 169.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.