Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat

Pompe submersibile pentru apă uzată

Număr anunț
SCN1097255
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.500 RON
Valoare atribuită
16.636 RON 10,1% sub estimat
Data publicării
17.11.2021 08:13
Anunț de atribuire
SCNA1063587
Termen limită
14.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1130935

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

16.636 RON

din 18.500 RON estimat 10,1%

Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 1.864 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.