Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru-Furnizare anvelope pentru autovehicule si utilaje
- Număr anunț
- CN1036910
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
- Furnizor / câștigător
- ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
- Cod CPV
- 34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.615.928 RON
- Valoare atribuită
- 2.846.918,65 RON
- Data publicării
- 18.11.2021 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1072299
- Termen limită
- 15.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 225-589528
- Documentație de atribuire
- DF1130807
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296
Valoare atribuită
2.846.918,65 RON
din 2.615.928 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro