Atribuită
Anunț de participare
Achizitie 4 autoturisme CRPC RC Brasov
- Număr anunț
- SCN1097516
- Autoritate contractantă
- COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR REGIUNEA CENTRU BRASOV (CUI 23016669)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178.151 RON
- Valoare atribuită
- 178.128 RON
- Data publicării
- 19.11.2021 15:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1062561
- Termen limită
- 29.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131411
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
178.128 RON
din 178.151 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro