Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,9% sub estimat

Achizitie Dotări săli de clasă, cancelarie și cantină în vederea implementării proiectului „Parteneriat activ în combaterea excluziunii și sărăciei în comunitatea, marginalizată din Municipiul Caracal„, Cod SMIS: 149193

Număr anunț
SCN1097476
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Ionita Asan Caracal (CUI 4550023)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.470,59 RON
Valoare atribuită
53.550 RON 12,9% sub estimat
Data publicării
19.11.2021 09:45
Anunț de atribuire
SCNA1064170
Termen limită
09.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1131231

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 61.470,59 RON Adjudecat: 53.550 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mobilier săli de clasă, cancelarie și cantină 50.928,09 RON EURODIDACTICA S.R.L. 49.770 RON ↓2,3%
2 Perdele 6.000 RON Anulat
3 Tablă magnetică 4.542,50 RON EURODIDACTICA S.R.L. 3.780 RON ↓16,8%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430

Valoare atribuită

53.550 RON

din 61.470,59 RON estimat 12,9%

Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 7.920,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.