Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,2% sub estimat
LUCRARI DE REFACERE A SISTEMULUI RUTIER CA URMARE A INTERVENTIILOR IMPUSE DE AVARIILE CE APAR LA RETELELE APA-CANAL SI INLOCUIRI DE TRONSOANE
- Număr anunț
- SCN1097459
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- CITADIN SA (CUI 15946407)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.326.650 RON
- Valoare atribuită
- 2.520.695 RON 24,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2021 08:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1065543
- Termen limită
- 15.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131185
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la CAIET Lucrari de refacere.PDF.p7s
- Anexa 2 la CAIET Lucrari de refacere.PDF.p7s
- Anexa 3 la CAIET Partea 1.PDF.p7s
- Anexa 3 la CAIET Partea 2.PDF.p7s
- CAIET DE SARCINI LUCRARI REFACERE.PDF.p7s
- FisaDate_DF1131185.pdf
- FORMULARE SI MODELE DE DOCUMENTE.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti LUCRARI REFACERE.PDF.p7s
- MODEL CONTRACT LUCRARI REFACERE.PDF.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 2.520.695 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 - ORASUL IASI | — | CITADIN S.A. | 2.128.439 RON |
| 3 | LOT 3 - ORAS TARGU FRUMOS SI IMPREJURIMI; ORAS PODU ILOAIEI SI … | — | CONSTRUCT & DRUM S.R.L. | 392.256 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CITADIN SA CUI RO 15946407
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STEF-INVEST SRL CUI RO15804763
Valoare atribuită
2.520.695 RON
din 3.326.650 RON estimat
24,2%
Adjudecat la 75,8% din estimat · economie 805.955 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.