Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,2% sub estimat
Acord cadru de furnizare consumabile medicale
- Număr anunț
- CN1037046
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.224.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.196.829 RON 46,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2021 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1073818
- Termen limită
- 21.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 228-599787
- Documentație de atribuire
- DF1131448
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (10)
Adjudecat: 1.196.829 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Indicatori biologici pentru verificarea sterilizarii cu abur | — | STERISACO | 302.400 RON |
| 2 | Integratori de monitorizare a sterilizarii cu abur si oxid de e… | — | MEDICARE TECHNICS | 308.520 RON |
| 3 | Teste zilnice de verificare a penetrarii aburului pentru materi… | — | ALPHA MEDICAL S.R.L. | 432.000 RON |
| 4 | Banda autoadeziva cu indicator chimic pentru sterilizarea cu ab… | — | — | |
| 5 | Detergent detartrant | — | — | |
| 6 | Detergent pentru prespalare instrumentelor pentru AMSCO RELIANC… | — | — | |
| 7 | Detergent pentru spalare instrumentelor pentru AMSCO RELIANCE 4… | — | — | |
| 8 | Hartie termica imprimanta pentru sterilizator AMSCO EAGLE 3053 | — | — | |
| 9 | Filtru aer pentru sterilizatorul AMSCO EAGLE 3053 | — | NICONSULTING TECHNICS SRL | 52.119 RON |
| 10 | Teste pentru verificarea eficacitatii spalarii | — | AXIOMED SOLUTIONS SRL | 101.790 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICARE TECHNICS SA CUI RO 12766347
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXIOMED SOLUTIONS SRL CUI RO 29887513
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERISACO SRL CUI 35955175
Terți susținători 1
A&D Promo Distribution SRL CUI 17921700
Valoare atribuită
1.196.829 RON
din 2.224.500 RON estimat
46,2%
Adjudecat la 53,8% din estimat · economie 1.027.671 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.