Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,5% sub estimat

Motorină pe bază de carduri de credit pentru cele 6 autovehicule din parcul auto propriu al Consiliului Județean Botoșani

Număr anunț
SCN1097625
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191.100 RON
Valoare atribuită
146.118 RON 23,5% sub estimat
Data publicării
22.11.2021 16:49
Anunț de atribuire
SCNA1063899
Termen limită
07.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1131506

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

146.118 RON

din 191.100 RON estimat 23,5%

Adjudecat la 76,5% din estimat · economie 44.982 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.