Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,8% sub estimat
„Consumabile ptr. conductometrele si PH metrele Orion - CR 33395
- Număr anunț
- SCN1097560
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 44211200-4 · Celule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166.797,73 RON
- Valoare atribuită
- 32.000 RON 80,8% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2021 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1065694
- Termen limită
- 09.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131109
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Valoare atribuită
32.000 RON
din 166.797,73 RON estimat
80,8%
Adjudecat la 19,2% din estimat · economie 134.797,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.