Atribuită
Anunț de participare
” Acord cadru servicii de întreţinere centrale termice (verificări tehnice periodice și reautorizări cazane) imobile Universitatea din Bucureşti”
- Număr anunț
- SCN1097554
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- ELCOS SERVICE SRL (CUI 10185240)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448.800 RON
- Valoare atribuită
- 836.125 RON
- Data publicării
- 22.11.2021 08:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1066904
- Termen limită
- 13.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131314
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini servicii CT 181121.pdf.p7s
- contract acord cadru servicii CT 181121.pdf.p7s
- contract subsecvent servicii CT 181121.pdf.p7s
- FisaDate_DF1131314.pdf
- Formulare lg 98 mentenanta CT.doc.p7s
- modele formulare servicii CT 181121.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELCOS SERVICE SRL CUI RO 10185240
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ABCONY SERV S.R.L. CUI RO 32687612
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Valoare atribuită
836.125 RON
din 448.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro