Atribuită
Anunț de participare
Echipamente de ridicat
- Număr anunț
- SCN1097537
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- EL-CAR SRL (CUI 564549)
- Cod CPV
- 42410000-3 · Echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284.164,59 RON
- Valoare atribuită
- 555.997,86 RON
- Data publicării
- 22.11.2021 07:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1065718
- Termen limită
- 13.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131310
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-cadru-semnat.docx.p7s
- Anexa 1 la fisa de date cantitati minime si maxime-semnat.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1131310.pdf
- MODELE FORMULARE-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EL-CAR SRL CUI RO 564549
Valoare atribuită
555.997,86 RON
din 284.164,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro