Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Furnizare echipamente/aparatura medicala

Număr anunț
CN1043191
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649.738 RON
Valoare atribuită
642.904 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
27.05.2022 08:18
Anunț de atribuire
CAN1083745
Termen limită
15.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1148509

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

642.904 RON

din 649.738 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 6.834 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.