Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,6% sub estimat
“Servicii de reparatii si intretinere autovehicule FORD Transit, 16 de loturi"
- Număr anunț
- CN1043203
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 678.132 RON
- Valoare atribuită
- 484.254 RON 28,6% sub estimat
- Data publicării
- 27.05.2022 09:59
- Anunț de atribuire
- CAN1085982
- Termen limită
- 01.07.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1148337
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Adjudecat: 484.254 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 4 | Servicii de reparatii si intretinere autovehicule Ford Transit … | — | TIRIAC AUTO S.R.L. | 365.850 RON |
| 14 | Servicii de reparatii si intretinere autovehicule Ford Transit … | — | UNION CARS | 53.820 RON |
| 15 | Servicii de reparatii si intretinere autovehicule Ford Transit … | — | RMB CASA AUTO TIMISOARA S.R.L. | 64.584 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CARS SRL CUI RO15642718
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RMB CASA AUTO TIMISOARA SRL CUI RO 6724860
Valoare atribuită
484.254 RON
din 678.132 RON estimat
28,6%
Adjudecat la 71,4% din estimat · economie 193.878 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.