Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
Dotarea a 15 puncte de colectare gunoi menajer cu module si containere inchise
- Număr anunț
- SCN1097672
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 31731100-0 · Module (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259.663,87 RON
- Valoare atribuită
- 243.984,95 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.11.2021 10:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1064108
- Termen limită
- 06.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131512
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAVITEX PROD SRL CUI RO 7152561
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HORACE MEDIA SRL CUI 26053386
Valoare atribuită
243.984,95 RON
din 259.663,87 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 15.678,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.