Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,8% sub estimat
Achiziție Servicii de informare și publicitate
- Număr anunț
- SCN1097659
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- AIM VIDEO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41230775)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.648,65 RON
- Valoare atribuită
- 25.835 RON 9,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.11.2021 09:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1068976
- Termen limită
- 06.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131483
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1131483.pdf
- Info Caiet sarcini-semnat.pdf.p7m
- Info Formulare-semnat.doc.p7m
- Info Model Acord cadru-semnat.pdf.p7m
- Info Model Contract-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AIM VIDEO SOLUTIONS S.R.L. CUI 41230775
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VOGA DESIGN & ARCHITECTURE S.R.L. CUI RO41480917
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NOSCE GROUP SRL CUI 33945108
Valoare atribuită
25.835 RON
din 28.648,65 RON estimat
9,8%
Adjudecat la 90,2% din estimat · economie 2.813,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.