Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,5% sub estimat
Furnizare aparate de aer condiţionat: Tip 1 - 1 aparat aer condiţionat servere tip coloană - mare capacitate, 48.000 BTU; Tip 2 - 4 aparate aer condiţionat servere - mare capacitate, 24.000 BTU; Tip 3 - 55 aparate aer condiţionat birouri - 18.000 BTU
- Număr anunț
- SCN1097638
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ECO ELECTRONICS SHOP S.R.L. (CUI 42543290)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267.226,89 RON
- Valoare atribuită
- 214.995 RON 19,5% sub estimat
- Data publicării
- 23.11.2021 07:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1064114
- Termen limită
- 06.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131454
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECO ELECTRONICS SHOP S.R.L. CUI 42543290
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
G.C.T. GENERAL CLIMA THERM SRL CUI RO 13210853
Valoare atribuită
214.995 RON
din 267.226,89 RON estimat
19,5%
Adjudecat la 80,5% din estimat · economie 52.231,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.