Atribuită
Anunț de participare
ACHIZIȚIONAREA DE UTILAJE ŞI ECHIPAMENTE PENTRU SERVICIILE PUBLICE DIN COMUNA PUIEȘTI, JUDEŢUL VASLUI
- Număr anunț
- SCN1097785
- Autoritate contractantă
- COMUNA PUIESTI (PRIMARIA COMUNEI PUIESTI VASLUI) (CUI 3394317)
- Furnizor / câștigător
- TOPAUTO COM SA (CUI 8440619)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179.410,44 RON
- Valoare atribuită
- 179.400 RON
- Data publicării
- 24.11.2021 18:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1063191
- Termen limită
- 13.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131834
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Valoare atribuită
179.400 RON
din 179.410,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro