Atribuită
Anunț de participare
Furnizare produse alimentare -PAINE
- Număr anunț
- CN1037058
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Gherla (CUI RO4288292)
- Furnizor / câștigător
- PIINEA DE CASA SRL (CUI 1202920)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 780.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.333.178,37 RON
- Data publicării
- 24.11.2021 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1071484
- Termen limită
- 22.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 230-602801
- Documentație de atribuire
- DF1131330
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru Contract-signed.pdf
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- FisaDate_DF1131330.pdf
- Instructiuni pt ofertanti-signed.pdf
- Modele de formulare-signed.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PANZOOTRAS S.R.L. CUI RO 1281281
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALYBIA COM SRL CUI RO 6555272
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIINEA DE CASA SRL CUI RO1202920
Valoare atribuită
1.333.178,37 RON
din 780.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro