Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,4% sub estimat
ECHIPAMENTE MEDICALE 8
- Număr anunț
- CN1037059
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 790.000 RON
- Valoare atribuită
- 747.250 RON 5,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.11.2021 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1072752
- Termen limită
- 27.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 230-602805
- Documentație de atribuire
- DF1131398
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 747.250 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Audiometru | — | SONOROM | 207.250 RON |
| 2 | ECOGRAF | — | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 540.000 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SONOROM SRL CUI RO 9164147
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DANSON SRL CUI RO 4781338
Valoare atribuită
747.250 RON
din 790.000 RON estimat
5,4%
Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 42.750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.