Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,8% sub estimat

ACHIZITIE TRACTOR AGRICOL

Număr anunț
SCN1097856
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PAJISTI (I.C.D.P.) (CUI 1091473)
Furnizor / câștigător
NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.067 RON
Valoare atribuită
149.900 RON 10,8% sub estimat
Data publicării
25.11.2021 17:22
Anunț de atribuire
SCNA1063292
Termen limită
13.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1131876

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

149.900 RON

din 168.067 RON estimat 10,8%

Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 18.167 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.