Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat

“Servicii de curatenie, servicii DDD, la sediile administrative ale Distributie Energie Electrica Romania zona MN – SDEE Buzau”

Număr anunț
CN1043273
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259.657,92 RON
Valoare atribuită
237.705,84 RON 8,5% sub estimat
Data publicării
30.05.2022 10:47
Anunț de atribuire
CAN1087164
Termen limită
04.07.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1148760

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

237.705,84 RON

din 259.657,92 RON estimat 8,5%

Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 21.952,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.