Atribuită
Anunț de participare
Consumabile pentru echipamentul Verify Now, aflat in dotarea sectiei
- Număr anunț
- CN1043267
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.352.540,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.352.540,16 RON
- Data publicării
- 01.06.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1120283
- Termen limită
- 28.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 107-296192
- Documentație de atribuire
- DF1148659
Documente
Documentația de atribuire
- AC cu ajustare de pret.docx.p7s
- Caiet sarcini..doc.p7s
- CS.docx.p7s
- FisaDate_DF1148659.pdf
- Modele formulare..doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
1.352.540,16 RON
din 1.352.540,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro