Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat

Achizitionare autospeciala multifunctionala pentru lucrari publice

Număr anunț
SCN1097819
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE GOSPODARIE COMUNALA BECLEAN (CUI 13750250)
Furnizor / câștigător
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
Cod CPV
43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750.000 RON
Valoare atribuită
699.500 RON 6,7% sub estimat
Data publicării
25.11.2021 09:24
Anunț de atribuire
SCNA1064090
Termen limită
08.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1131372

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

699.500 RON

din 750.000 RON estimat 6,7%

Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 50.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.