Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Furnizare Ecografe pentru Spitalului Clinic Filantropia București
- Număr anunț
- SCN1097812
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 919.327,72 RON
- Valoare atribuită
- 910.000 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.11.2021 09:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1068395
- Termen limită
- 07.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131741
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BLUEBOX MEDICAL S.R.L. CUI RO36155448
Subcontractanți 1
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Valoare atribuită
910.000 RON
din 919.327,72 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 9.327,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.