Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,5% sub estimat
MODERNIZARE ILUMINAT PUBLIC STRADAL ÎN MUNICIPIUL LUGOJ ETAPA I, JUDEȚUL TIMIȘ PRIN PROGRAMUL AFM PRIVIND CREȘTEREA EFICIENȚEI ENERGETICE A INFRASTRUCTURII DE ILUMINAT PUBLIC
- Număr anunț
- CN1043305
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- GLOBALSERV ELIN S.R.L. (CUI 35310802)
- Cod CPV
- 45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.620.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.903.735,38 RON 15,5% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2022 22:06
- Anunț de atribuire
- CAN1111048
- Termen limită
- 22.07.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1148803
Documente
Documentația de atribuire
- 02, Caiet de sarcini iluminat Lugoj.pdf.p7s
- 02, LUGOJ-PIESE DESENATE -STADIU PT.pdf.p7s
- 03, Devize Lugoj fara valori.pdf.p7s
- 03, Model Contract lucrari Modernizare iluminat.docx.p7s
- 04, DTAC Lugoj.pdf.p7s
- 04, Formular propunere tehnica.docx.p7s
- 06, Formulare - model.doc.p7s
- FisaDate_DF1148803.pdf
- Proiect Tehnic_compressed.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GLOBALSERV ELIN S.R.L. CUI RO35310802
Terți susținători 1
ELECTROCONS GROUP PROIECT INT'L CUI RO 15475580
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AMIRAS C&L IMPEX SRL CUI RO 917713
Asociați 1
SICAL S.R.L. CUI 17365460
Valoare atribuită
3.903.735,38 RON
din 4.620.000 RON estimat
15,5%
Adjudecat la 84,5% din estimat · economie 716.264,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.