Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare aparatura medicala - Licitatie 1 SMIS 139404 - Computer Tomograf - relicitat
- Număr anunț
- CN1037178
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.994.382,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.994.000 RON
- Data publicării
- 26.11.2021 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1072702
- Termen limită
- 03.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 231-608090
- Documentație de atribuire
- DF1131667
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 2
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
MINDFULLY TECHNOLOGIES S.R.L. CUI 39746481
Valoare atribuită
1.994.000 RON
din 1.994.382,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro