Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare produse agro-alimentare - carne porc
- Număr anunț
- CN1043294
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351.000 RON
- Valoare atribuită
- 438.750 RON
- Data publicării
- 30.05.2022 16:32
- Anunț de atribuire
- CAN1087726
- Termen limită
- 10.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1148548
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-signed.pdf
- FisaDate_DF1148548.pdf
- FORMULAR OFERTA FINANCIARA-signed.pdf
- FORMULAR OFERTA TEHNICA-signed.pdf
- MODEL ACORD CADRU-signed.pdf
- MODEL CTR SUBS-signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICBAC PROD SRL CUI RO 9817750
Valoare atribuită
438.750 RON
din 351.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro