Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,7% sub estimat
Echipamente individuale de protectie
- Număr anunț
- CN1037247
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- VIKMAR SERV SRL (CUI 33194132)
- Cod CPV
- 18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470.825 RON
- Valoare atribuită
- 382.805 RON 18,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2021 10:27
- Anunț de atribuire
- CAN1081515
- Termen limită
- 10.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131725
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIKMAR SERV SRL CUI RO 33194132
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RENANIA TRADE SRL CUI RO 8006912
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROSAFE TOTAL SRL CUI 31339385
Valoare atribuită
382.805 RON
din 470.825 RON estimat
18,7%
Adjudecat la 81,3% din estimat · economie 88.020 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.