Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Kit-uri dulciuri LOT 3 (A.4.6.) - RELUAT

Număr anunț
SCN1097903
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SI PROTECTIE SOCIALA TULCEA (CUI 15338175)
Furnizor / câștigător
BLACK SEA EUROINVESTMENT (CUI 21211132)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.550,40 RON
Valoare atribuită
17.500 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
26.11.2021 09:57
Anunț de atribuire
SCNA1063428
Termen limită
09.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1131827

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

17.500 RON

din 17.550,40 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 50,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.