Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 88,9% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Tupilați, Județul Neamț
- Număr anunț
- PC1001808
- Autoritate contractantă
- COMUNA TUPILATI (PRIMARIA TUPILATI) (CUI 2613125)
- Furnizor / câștigător
- SIA INDUSTRY S.R.L. (CUI 42230250)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 41.515 RON 88,9% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2021 09:54
- Anunț de atribuire
- PCA1000597
- Termen limită
- 21.12.2021 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1131421
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf (1).p7m
- CONTRACT DRAFT-semnat.docx.p7m
- DUAE EDITABIL-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1131421.pdf
- FISE TEHNICE-semnat.pdf (1).p7m
- HCL DELEGARE DE GESTIUNE-semnat.pdf.p7m
- LISTA ELEMENTE DE PRET-semnat.xlsx.p7m
- MODELE DE FORMULARE-semnat.docx.p7m
- Regulamentul serviciului-semnat.pdf.p7m
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIA INDUSTRY S.R.L. CUI 42230250
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BUILD INSTAL ELECTRIC SRL CUI RO 28386077
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SERBER ELECTRIC S.R.L. CUI 42304862
Valoare atribuită
41.515 RON
din 375.000 RON estimat
88,9%
Adjudecat la 11,1% din estimat · economie 333.485 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.