Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,0% sub estimat
Achizitie REACTIVI SI MATERIALE SANITARE PENTRU LABORATOR
- Număr anunț
- CN1037150
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.009.286 RON
- Valoare atribuită
- 181.841,85 RON 82,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2021 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1073908
- Termen limită
- 27.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 231-607898
- Documentație de atribuire
- DF1131579
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI LOT 1.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 2.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 3.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 4.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1131579.pdf
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
- MODELE FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 181.841,85 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PACHET - Reactivi compatibili cu analizorul CELL DYN RUBY | — | Anulat | — |
| 2 | PACHET REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL THROMBOTIMER 4 CHAN… | — | CLINI-LAB 7 contracte | 98.984 RON |
| CLINI-LAB · contract A-3108 · 08.04.2022 | 7.053,50 RON | |||
| CLINI-LAB · contract A -6556 · 01.08.2022 | 15.075,50 RON | |||
| CLINI-LAB · contract A-2565 · 24.03.2023 | 8.945,50 RON | |||
| CLINI-LAB · contract A 9528 · 23.11.2022 | 274,50 RON | |||
| CLINI-LAB · contract A 1445 · 21.02.2022 | 61.690 RON | |||
| CLINI-LAB · contract A 7818 · 28.09.2023 | 2.144 RON | |||
| CLINI-LAB · contract A 9676 · 07.12.2023 | 3.801 RON | |||
| 3 | PACHET DE REACTIVI/MATERIALE SANITARE COMPATIBILE CU ANALIZORUL… | — | DIAMEDIX IMPEX 5 contracte | 82.857,85 RON |
| DIAMEDIX IMPEX · contract A 7610 · 18.09.2023 | 7.876,06 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract A 6557 · 01.08.2022 | 6.101,65 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract A 1444 · 21.02.2022 | 57.552,27 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract A-826 · 02.02.2023 | 3.874,22 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract A 756 · 29.01.2024 | 7.453,65 RON | |||
| 4 | PACHET REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL ARCHITECT PLUS c4000 | — | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ATLANCO EXIM SRL CUI RO 10367196
Valoare atribuită
181.841,85 RON
din 1.009.286 RON estimat
82,0%
Adjudecat la 18,0% din estimat · economie 827.444,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.