Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Contract de achizitie tractor agricol 175 - 195 CP
- Număr anunț
- SCN1097865
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI RO2008426)
- Furnizor / câștigător
- APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL (CUI 17540498)
- Cod CPV
- 16710000-5 · Tractoare agricole cu insotitor uman (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.767 RON
- Valoare atribuită
- 504.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2021 07:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1063187
- Termen limită
- 07.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131902
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL CUI RO 17540498
Valoare atribuită
504.500 RON
din 504.767 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 267 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.