Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Contract prestari servicii de cloud computing pentru Curtea de Conturi - Autoritatea de Audit

Număr anunț
CN1037225
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
72317000-0 · Servicii de stocare de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416.460 RON
Valoare atribuită
408.541,20 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
27.11.2021 19:00
Anunț de atribuire
CAN1077905
Termen limită
02.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 232-611522
Documentație de atribuire
DF1131944

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105

Valoare atribuită

408.541,20 RON

din 416.460 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 7.918,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.