Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru furnizare REACTIVI COMPATIBILI ANALIZOR Architect C16000 C8000 C4000
- Număr anunț
- CN1037235
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.148.901,04 RON
- Valoare atribuită
- 34.838.214 RON
- Data publicării
- 28.11.2021 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1072994
- Termen limită
- 05.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 233-612958
- Documentație de atribuire
- DF1131928
Documente
Documentația de atribuire
- DOCUMENTATIE atribuire 24.11.2021.docx.p7s
- FisaDate_DF1131928.pdf
- Lista reactivi CENTRALIZAT COMP ARHITECT 10.11.2021.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
34.838.214 RON
din 21.148.901,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro