Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Furnizarea (livrarea și punerea în funcțiune) a unor produse, respectiv mobilier de birou și echipamente medicale frigorifice pentru dotarea celor 10 centre de intervenție pentru victimele violenței sexuale”, înființate prin proiectul predefinit Sprijin pentru implementarea Convenției de la Istanbul în România
- Număr anunț
- CN1043362
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.184,87 RON
- Valoare atribuită
- 37.400 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 31.05.2022 17:11
- Anunț de atribuire
- CAN1088635
- Termen limită
- 01.07.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1148964
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 39.184,87 RON Adjudecat: 37.400 RON
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Valoare atribuită
37.400 RON
din 39.184,87 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 1.784,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.