Atribuită Anunț de participare

Pal Melaminat și accesorii 2

Număr anunț
SCN1098003
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Cod CPV
44191300-8 · Placi aglomerate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.564,40 RON
Valoare atribuită
171.177,30 RON
Data publicării
02.12.2021 08:05
Anunț de atribuire
SCNA1065168
Termen limită
15.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1131978

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ARABESQUE SRL CUI RO5340801
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

171.177,30 RON

din 78.564,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.