Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,9% sub estimat

Furnizare tablete pentru uz școlar cu acces la internet și echipamente/dispozitive electronice în cadrul proiectului ”Achizitia de echipamente din domeniul tehnologiei – it mobile, respectiv tablete, echipamente și dispozitive necesare activitătii didactice pentru elevii şi cadrele didactice din învățământul preuniversitar, Comuna Pastraveni, Judetul Neamt”

Număr anunț
SCN1098183
Autoritate contractantă
COMUNA PASTRAVENI (CUI 2614201)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
694.195,56 RON
Valoare atribuită
444.968,20 RON 35,9% sub estimat
Data publicării
03.12.2021 16:01
Anunț de atribuire
SCNA1065269
Termen limită
15.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1132443

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 694.195,56 RON Adjudecat: 444.968,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Furnizare tablete pentru uz școlar cu acces la internet în ca… 352.721,40 RON S.C. VODAFONE ROMANIA S.A. S.R.L. 237.746,40 RON ↓32,6%
2 : Furnizare echipamente/dispozitive electronice în cadrul proie… 341.474,16 RON ALTEX ROMANIA S.R.L. 207.221,80 RON ↓39,3%

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

444.968,20 RON

din 694.195,56 RON estimat 35,9%

Adjudecat la 64,1% din estimat · economie 249.227,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.