Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
„Garaj Detaşamentul de Pompieri Mioveni, jud. Argeş”
- Număr anunț
- SCN1098092
- Autoritate contractantă
- ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROVALCEA SRL (CUI 5071860)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.635.083,13 RON
- Valoare atribuită
- 2.549.685,44 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2021 08:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1066081
- Termen limită
- 20.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132182
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI .doc
- CONTRACT DE LUCRARI GARAJ POMPIERI MIOVENI-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1132182.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Parte desenata.part1-semnat.rar.p7s
- Parte desenata.part2-semnat.rar.p7s
- Parte desenata.part3-semnat.rar.p7s
- Parte desenata.part4-semnat.rar.p7s
- Parte desenata.part5-semnat.rar.p7s
- Parte scrisa-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROVALCEA SRL CUI RO 5071860
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
Metabet CF S.A. CUI RO 128507
Asociați 1
APARTAMENTUL S.A. CUI RO 129170
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONSINSTAL PRO 2000 SRL CUI RO 12642829
Valoare atribuită
2.549.685,44 RON
din 2.635.083,13 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 85.397,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.