Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat

Achizitie de consumabile medicale in cadrul proiectului “Implementarea Planului național de acțiune pentru conservarea populației urs brun din România” POIM COD SMIS – 136899

Număr anunț
CN1043371
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.313.310 RON
Valoare atribuită
2.231.139,90 RON 3,6% sub estimat
Data publicării
02.06.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1086304
Termen limită
05.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 107-297099
Documentație de atribuire
DF1149115

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593

Valoare atribuită

2.231.139,90 RON

din 2.313.310 RON estimat 3,6%

Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 82.170,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.