Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Contract de furnizare Aplicație software de protecție servere

Număr anunț
CN1043367
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
Cod CPV
48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252.100 RON
Valoare atribuită
251.800 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
31.05.2022 22:15
Anunț de atribuire
CAN1085529
Termen limită
01.07.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1148994

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295

Valoare atribuită

251.800 RON

din 252.100 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 300 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.