Atribuită Cumpărare directă

Pachet Echipamente/aparate specifice și conexe - terapii specifice -60 articole,

Număr anunț
DA35831079
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
EBLUE MARKETING SOLUTIONS SRL (CUI 35676642)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
88.016,67 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
30.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88.016,67 RON