Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,0% sub estimat
Servicii de proiectare pentru obiectivul "Artera de legatura intre Bulevardul Marea Unire si Bulevardul Dunarea" - faza SF
- Număr anunț
- CN1037318
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- GEBES MPROJECT SRL (CUI 33227191)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 94.500 RON 37,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2021 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1076106
- Termen limită
- 07.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 237-624678
- Documentație de atribuire
- DF1131975
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEBES MPROJECT SRL CUI 33227191
Terți susținători 1
SPC ELITE CONSULTING SRL CUI RO 24923658
Subcontractanți 3
ADONICA CONSULTING SRL CUI 35371265
AQUAPROIECT SRL CUI RO 11806826
ARHEO RESEARCH SRL CUI RO 27283138
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CREATIVE ROAD DESIGN SRL CUI 35264633
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AMCO PROJECT&DESIGN S.R.L. CUI 40606430
Valoare atribuită
94.500 RON
din 150.000 RON estimat
37,0%
Adjudecat la 63,0% din estimat · economie 55.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.