Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE BULDOEXCAVATOR DE CATRE COMUNA GORUIA, JUDEȚUL CARAȘ-SEVERIN
- Număr anunț
- SCN1098237
- Autoritate contractantă
- COMUNA GORUIA (CUI 3227416)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325.000 RON
- Valoare atribuită
- 324.867,50 RON
- Data publicării
- 06.12.2021 15:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1064234
- Termen limită
- 21.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1131137
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
324.867,50 RON
din 325.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro